Z jakiego powodu należy chronić swój smartfon czy telefon za pomocą etui albo pokrowca.

Każdy właściciel telefonu chce, żeby służył on jak najdłużej w dobrym stanie. Produkowane obecnie urządzenia są przede wszystkim duże, posiadają często ekrany nawet powyżej 5 cali, więc i o zarysowanie wcale nie jest trudno.
Tuleje dystansowe


Poza tyn noszenie w torebce czy kieszeni spodni również dobrze nie wpływa na ogólny stan, łatwo w takiej sytuacji o zabrudzenie czy zarysowanie. Dlatego też dobrym wyjściem będzie dokupienie do telefonu jakiejś osłony, jaka choć trochę będzie go chronić. Niektóre obudowy spełniają jeszcze jedną rolę, a mianowicie w pewien sposób zabezpieczają przy upadkach i uderzeniach. Oczywiście przy spadnięciu smartfona na asfalt z drugiego piętra nawet najlepsza Obudowa niewiele pomoże, jeżeli jednak będzie to niewielka wysokość, to szanse na uniknięcie zniszczeń rosną.


A rozmaitych etui i pokrowców do wyboru jest rzeczywiście dużo, więc każdy powinien coś pasującego dla siebie znaleźć. Przede wszystkim zdecydować się należy na typ osłony, jaką się będzie chciało zakupić. Na przykład kabura Samsung Galaxy A5 pozwala na bardzo wygodne noszenie smartfona, ponieważ nie trzeba mieć przy tym żadnej kieszeni czy torebki. Jednak wyciąganie sprzętu sprawia trochę kłopotów, więc kabura nie sprawdzi się raczej u osób które więcej dzwonią.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.