Krótkofalówki czyli darmowe rozmowy

Mimo, że niektóre zwierzęta właśnie zapadają w sen zimowy, jedna z najbardziej zorganizowanych grup społecznych, każdego dnia wyrusza w teren, chroniąc polską przyrodę. Są to myśliwi, którzy obowiązków mają sporo. Począwszy od kontroli liczebności zwierzyny, po zimowe dokarmianie.


W związku z tym, mając na uwadze nadchodzące warunki pogodowe, dobrze przygotowany myśliwy musi zadbać o ubiór w czasie działań. Odpowiednio dobrane obuwie, w których myśliwy będzie czuł się komfortowo, to to priorytet. Wygoda jest ważna, ale bezpieczeństwo to sprawa priorytetowa.
Jeśli interesują nas odzież myśliwska, mamy sporą dowolność – od spodni w kolorach kamuflażowych, przez całą paletę jaśniejszych odcieni i fasonów (www). Wartym szczególnej uwagi częścią garderoby dla myśliwego jest jednak kurtka. Ochrania na polowaniu przed deszczem, śniegiem, zimnem, wiatrem, nie ogranicza ruchów a bywa, że ułatwia kamuflaż. Współczesne kurtki są na tyle uniwersalne, iż możemy je nosić cały rok.
telefon komórkowy
Bloger: N i c o l a
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Na wyprawy do lasu przydadzą się również |krótkofalówki. Takie radia powinny pracować na akumulatorkach jak również na bateriach, posiadać dobry zasięg pozwalając na szybki kontakt bez straszenia połowy mieszkańców lasu. Godnym uwagi producentem jest Hytera. Radiotelefony HYT są odporne na kurz, pył, wodę, uszkodzenia – stworzone do pracy w terenie, starannie wykonane i z dużym zasięgiem, spiszą się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach, o jakie nietrudno w czasie polowań.


Przy zakupie radiotelefony, wskazane jest wziąć pod uwagę rodzaj drzewostanu - jeśli las jest typowo iglasty i dość gęsty - warto zakupić te o większej mocy oraz dłuższej fali.
Radia walkie talkie (więcej) przeznaczone są nie tylko do polowań zbiorowych, ale także do zastosowań prywatnych, w agencjach ochrony, obrony cywilnej, w handlu, logistyce, turystyce.
Dobrze jest zdecydować się na internetowe zakupy, wpisując w wyszukiwarce tekst: krótkofalówki. Niewysokie ceny, dostęp do ogromnej ilości produktów oraz błyskawiczny czas dostawy to powody, które przemawiają do skorzystania z oferty sklepów w sieci.
24-10-2014
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.