Zdjęcia z lotu ptaka czy ujęcia kamerą z góry, gwarantują całkiem inny obraz konkretnego obiektu, niż te wykonywane standardowo

dlatego warto pomyśleć o sprzęcie, który takie ujęcia umożliwia


Jednym z hobby które możemy wybrać jest oczywiście fotografowanie i filmowanie otaczającej nas przyrody bądź różnych innych obiektów, jakie koniecznie chcielibyśmy utrwalić.
mieszkanie - rzut
Bloger: You Tube - Tomasz Szafarek
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com


Zadanie jest o tyle ułatwione, że aktualnie mamy dostęp do rozmaitego sprzętu, za pomocą którego możemy uzyskiwać naprawdę wspaniałe i wyjątkowe zdjęcia.


Karty SDHC
Bloger: Sarota PR
Zaczerpnięte z: Sarota PR


filmowanie z lotu ptaka
Bloger: Samsung
Zaczerpnięte z: Samsung


Aparaty fotograficzne oferowane na rynku są oczywiście różnej jakości i oferują różne możliwości. Aktualnie zdjęcia możemy wykonywać mając telefon komórkowy, jednak ci, którzy profesjonalnie chcą podchodzić do temu kupują aparaty, jakie gwarantują robienie zdjęć wyższej jakości. Tak samo sprawa wygląda jeżeli chodzi o tego typu sprzęt jak kamery. Obecnie istnieje możliwość robienia ujęć z każdej strony, w tym również możliwe jest filmowanie z lotu ptaka. Oczywiście w tej drugiej sytuacji mowa jest już o droższych urządzeniach, niemniej jeśli chcemy być fachowcami, warto w takie zainwestować. Zdjęcia z góry (pełna analiza) czy ujęcia kamerą z góry, gwarantują całkiem inny obraz danego obiektu, aniżeli te robione standardowo. Warto o tym pamiętać, szczególnie wtedy, gdy chcemy stworzyć zróżnicowaną galerię ujęć i ukazać obiekt z różnych możliwych perspektyw.


Takie filmowanie z lotu ptaka możemy stosować w najróżniejszych sytuacjach.


1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.