Android
nokia lumia
Zaczerpnięte z: pixabay.com

Czy warto wybrać smartphon Microsoft Lumia 640? To trzeba znać!

Rynek telefonów komórkowych rośnie od kilku lat w bardzo szybkim tempie. Strony i blogi zajmujące się technologią co chwilę informują nas o ukazujących się nowych gadżetach. Jak co roku na giełdzie rynku mobilnego w Barcelonie prezentowane są najnowsze dzieła niemalże wszystkich najważniejszych gigantów technologicznych.
smartfon
Bloger: Kārlis Dambrāns
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Niezwykłe telefony komórkowe - poznaj najlepsze promocje

Dziś trudno sobie wyobrazić istnienie bez telefonów komórkowych. Dawno już minęły czasy, kiedy niedrogi telefon stale okazywał się banalny. Od dłuższego czasu za nieduże pieniądze można odnaleźć rzeczywiście cenny smartfon.
Oryginalny Kruger&Matz LIVE LIVE 2 umiejętnie łączy w sobie rozsądne parametry z porządną zapłatą.
smartfon
Bloger: Kārlis Dambrāns
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Następny przebój od firmy Samsung czyli jakimi parametrami ten właśnie producent chce zaskoczyć klientów modelem S7.

Samsung przyzwyczaił swoich klientów, że telefony z rodziny S stają się hitami rynkowymi. Doskonałe zestawienie parametrów i jakość wykonania, potężne podzespoły i wysoka wydajność powodują, że każda kolejna odsłona będzie się cieszyć ogromnym zainteresowaniem. Starsze modele Samsunga w dalszym ciągu są bardzo chętnie wybierane, szczególnie że oferują możliwości nierzadko przekraczające to, co może obecnie dać konkurencja.
samsung galaxy
Bloger: pestoverde
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Topowe smartfony. Na co warto zwrócić uwagę?

Rynek technologii mobilnych a w szczególności telefonów komórkowych, czyli tzw. smartphonów rozrósł się w ostatnich latach do bardzo wielkich rozmiarów. Ilość dostępnych propozycji, typów smartphonów jest naprawdę duża. Cieszy to z całą pewnością większości użytkowników, jacy mogą wybrać właściwy telefon dla siebie.
Smartfon przy rowerze

Jakie możliwości daje MyPhone Fun

Wiele osób zainteresowanych nabyciem innowacyjnego telefonu chce, aby był on wielofunkcyjny i pomocny, miał wytrzymałą baterię, a zarazem ciekawy i sympatyczny dla oka design. W obecnych czasach dobry telefon nie musi służyć tylko do dzwonienia i pisania wiadomości - może posłużyć jako GPS, dyktafon, a także jako niewielki tablet.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.