Ekran
Projektor Sony VPL-HW20
Bloger: Sony
Zaczerpnięte z: Sony

Krótka charakterystyka najczęściej wybieranych laptopów od Lenovo, wykorzystywanych przez biznes i osoby prywatne.

Jednym z najbardziej cenionych wytwórców notebooków na świecie jest Lenovo. Produkty tej firmy cechują się wysokim poziomem wydajności, dobrymi podzespołami i wybierane bardzo chętnie zarówno przez prywatne osoby jak i firmy.
zegarek

Efektywna ochrona i niebanalny design, czyli ponadczasowe etui na telefon

Bardzo szeroki asortyment jeżeli rozchodzi się o komórki dotyczy nie wyłącznie samych aparatów telefonicznych - w sklepach dostępne są również liczne gadżety przeznaczone dla ich użytkowników.
efekty
Bloger: Cezary Borysiuk
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czym jest wzorcowanie suwmiarek oraz kto mógłby robić takową usługę?

Warsztaty to miejsca, w których reperuje się różne części. To rozumie każdy. Jednak czy wszyscy wiedzą, iż niektóre części powinny wzajemnie pasować co do ułamka milimetra? Jak to się wykonuje? Jakich używa się do takiego celu narzędzi?


lodówka laboratoryjna
Bloger: Alterna

Co muszą posiadać chłodziarki, żeby można było w nich trzymać np. dynamit?

Większość osób kupuje lodówki czy też zamrażarki po to, żeby móc w nich trzymać różne składniki spożywcze. Są jednak także takie urządzenia, w których naukowcy przechowują o wiele bardziej interesujące rzeczy.


Co muszą posiadać chłodziarki, żeby można było w nich trzymać np. dynamit?

Przykładowo lodówka laboratoryjna czy też szafka chłodnicza umożliwiają bezpieczne magazynowanie produktów wrażliwych na temperaturę, materiałów wybuchowych (lodówki laboratoryjne z ATEX) i łatwopalnych.
telewizory
Bloger: Robert Couse-Baker
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wybór najlepszego telewizora do naszego mieszkania- typu urządzeń oraz parametry, na które powinniśmy zwrócić uwagę

Dzisiaj telewizor to coś więcej niż tylko urządzenie do oglądania programów. Można na nim oglądać film w kinowej, doskonałej jakości, grać w gry lub obejrzeć film w trójwymiarze. Wybieranie telewizora nie będzie łatwym zadaniem. Na rynku oferowane jest wiele modeli, różnią się od siebie pod względem sposobu w jaki wyświetlany jest obraz, wymiarami i rozdzielczością. W zależności od naszych potrzeb jak również funduszy możemy odnaleźć najlepszy model o wybranych parametrach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.