Kamera
kamera
Bloger: BenQ
Zaczerpnięte z: BenQ

Wyczynowe kamery instalowane na kask

Jesteś wielbicielem mocnych doświadczeń? Kochasz, gdy żyły pompują hektolitry adrenaliny? Przeczytaj ten artykuł, a poznasz mnóstwo ciekawych rzeczy, które spowodują, że następne wyzwania przyniosą ci jeszcze więcej szczęścia!
Wikipedia
Bloger: Sony
Zaczerpnięte z: Sony

Z jakiego powodu warto nabyć swym dziadkom telefony dla seniora oraz czym się one charakteryzują?

Obecnie nie ma raczej na świecie persony, która nie używałaby komórki. Czy wiesz, że nawet Masajowie, przedstawiciele żyjącego w Afryce plemienia lepiącego swe domy między innymi z odchodów swoich zwierzaków hodowlanych, także używają telefonów komórkowych?
windsurfing
Bloger: sunriseOdyssey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gopro hero 4 session pozwoli nam zrobić niesamowite zdjęcia

Gimbal do gopro możemy zamawiać u producenta. Od czasu do czasu dzieje się tak, że pragniemy przyczepić gdzieś naszą kamerkę, lecz równocześnie pragniemy, aby ukazywała ona widok z różnorakich ujęć, by nie nagrywała tylko tego samego miejsca, ale się okręcała.
kamera
Bloger: Joe Kunzler
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ostatnio niezwykle popularne stało się rejestrowanie na kamerę praktycznie wszystkiego co znajduje się wokół.

Jednak nie są to jednak takie powszechne filmy, takie które możemy zrealizować z naszego telefonu. Najlepiej należy tu jeszcze uwzględnić to, że zwykle nagrania dotyczą otoczenia w momencie robienia rozmaitych wyczynowych aktywności. Tak więc możemy twierdzić o potocznie określanych kamerkach sportowych, które różnym osobom lubiącym czynny tryb życia, towarzyszą dosłownie w każdej nietypowej okoliczności.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.