Kamera
kamera
Bloger: Joe Kunzler
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ostatnio niezwykle popularne stało się rejestrowanie na kamerę praktycznie wszystkiego co znajduje się wokół.

Jednak nie są to mimo wszystko takie zwykłe filmy, takie jakie moglibyśmy zrealizować z naszego tabletu. Najlepiej należy tu jeszcze uwzględnić to, że zazwyczaj nagrania dotyczą otoczenia w momencie robienia rozmaitych ekstremalnych sportów. Zatem możemy mówić o tradycyjnie określanych kamerkach dla aktywnych, które wielu osobom ceniącym sobie czynny tryb funkcjonowania, towarzyszą dosłownie w każdej nietypowej okoliczności.
kamera
Bloger: BenQ
Zaczerpnięte z: BenQ

Wyczynowe kamery instalowane na kask

Jesteś fanem mocnych wrażeń? Lubisz, gdy żyły pompują hektolitry adrenaliny? Sprawdź ten tekst, a poznasz sporo ciekawych rzeczy, które uczynią, że przyszłe wyzwania dadzą ci jeszcze więcej szczęścia!
windsurfing
Bloger: sunriseOdyssey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gopro hero 4 session pozwoli nam zrobić niesamowite zdjęcia

Gimbal do gopro możemy kupić u producenta. Czasem okazuje się być tak, że pragniemy przymocować gdzieś naszą kamerę, ale równocześnie pragniemy, aby pokazywała ona obraz z przeróżnych miejsc, żeby nie nagrywała wyłącznie tego samego miejsca, lecz się okręcała.
samsung
Bloger: Samsung
Zaczerpnięte z: Samsung

Najnowocześniejsze smartfony na raty

Nowoczesny homo sapiens otoczony jest dużą ilością instrumentów do pracy. Służą nam laptopy jak też inne narzędzia bez których nierzadko nie potrafimy się bez dziś obejść. Przykładem mogą być urządzenia medyczne bez których często nie udało by się postawić właściwej diagnozy.
Wikipedia
Bloger: Sony
Zaczerpnięte z: Sony

Z jakiego powodu warto nabyć swym dziadkom telefony dla seniora oraz czym się one charakteryzują?

Obecnie nie ma raczej na świecie persony, która nie używałaby komórki. Czy wiesz, że nawet Masajowie, przedstawiciele żyjącego w Afryce plemienia lepiącego swe domy między innymi z odchodów swoich zwierzaków hodowlanych, także używają telefonów komórkowych?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.