Miejsce
ist

Chorwacja w pigułce – co trzeba zwiedzić?

Rozmyślacie nad tym gdzie jechać na pamiętne wczasy? Proponujemy Chorwację – piękne państwo położone na południu Europy, umiejscowione nad Adriatykiem.


Chorwacja w pigułce – co trzeba zwiedzić?

To szczególne miejsce jest idyllą dla entuzjastów żeglowania, cyklistów, osób kochających naturę i historię, spragnionych wypoczynku leniwego a także aktywnego.
aparaty
Bloger: 4Press.pl
Zaczerpnięte z: 4Press.pl

Wibrometr także wibrograf - czym dokładnie się różnią i jakie posiadają zadania?

Nasz dzisiejszy temat, a więc wibrometr, to przyrząd, który to posiada za zadanie robić dokładne pomiary danych, związanych z ciałami drgającymi. Ukazuje on je za pomocą tak zwanego "urządzenia wskazówkowego", z którym to tworzy jedność.
Akumulatorowa wiertarko wkrętarka udarowa Bosch
Bloger: Bosch
Zaczerpnięte z: Bosch

Proste sposoby na zwalczenie wilgoci w mieszkaniu

Również w najbardziej zadbanym i higienicznym domu ma szansę pojawić się wilgoć. Niestety brzydki nalot pleśni pojawiający się w narożniku ściany może mieć miejsce bez względu na nasze starania. Aczkolwiek jeśli będziemy wiedzieć jak zadziałać, można skutecznie zwalczyć wilgoć w mieszkaniu.
lampy
Bloger: Technolux
Zaczerpnięte z: Technolux

Który gps należy wybrać? Który będzie najlepszy? O czym należy pamiętać? Jakie plusy i wady należy wziąć pod rozwagę?

Chyba już większość z nas dzisiaj skorzystało z możliwości, jakie daje nam gps. Stosowany głównie wtedy, jeżeli kierujemy pojazdem oraz szybko, jasno pragniemy dotrzeć do celu, ale nie tylko, bo dobra nawigacja przyda się zawsze, również kiedy pieszo szukamy nieznanego miejsca.
hosting
Bloger: Maria Elena
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

W jaki sposób można opublikować swoją stronę w internecie, jakie są możliwości hostingu.

Każda internetowa strona potrzebować będzie dwóch rzeczy, to znaczy adresu i miejsca na serwerze który jest podłączony do sieci internetowej, na którym umieszczone zostaną niezbędne pliki. Adresy internetowe inaczej są nazywane domenami, są one wynajmowane i w oparciu o to użytkowane przez właścicieli. Z kolei pliki umieszczać można w różnym miejscu. Może to być swój własny komputer, z połączeniem do sieci, lecz najczęściej będzie się wynajmować miejsce na jakimś serwerze albo nawet całą maszynę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.