Oświetlenie
odkurzacz
Bloger: [AndreasS]
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Światło o specjalnym zadaniu

Z pewnością wiele osób doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromną rolę w ludzkim życiu odgrywa światło - to naturalne i sztuczne. Nie tylko umożliwia nam normalne funkcjonowanie, ale również w znaczący sposób wpływa na nasze samopoczucie.
mysz
Bloger: See-ming Lee
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Oświetlenie - a więc, kolejny tekścik pochodzący z wnętrza cyklu "rzeczka" nadchodzi"!

Gdy słyszymy słówko "słońce" pierwsza rzecz co z automatu przychodzi nam do głowy, to określenie "ciepło", następnym dopiero jest słówko "światło", choć to dokładne słowo jest bardziej adekwatne, gdyż niezależnie od pory roczku, słoneczko światło daje Zawsze, w czasie gdy ciepło niekoniecznie.
telebim reklamowy
Bloger: clry2
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie są zalety telebimów używanych bardzo chętnie w nowoczesnych formach reklamy wizualnej.

Miasta wypełnione są reklamami, zobaczyć je można praktycznie wszędzie. Tablice reklamowe, plakaty oraz bilboardy stały się tak powszechnie spotykane, że wiele osób już ich po prostu nie zauważa. Ostatnimi czasy pojawiła się zupełnie nowa możliwość na reklamowym rynku, dająca znacznie większe możliwości niż tradycyjne nośniki, a są to właśnie telebimy.
lampki
Bloger: sundyme
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Profile LED i taśmy LED jako nowoczesne oświetlenie wnętrza budynku

Teraźniejsi producenci oświetlenia mają w swojej wachlarzu bardzo dużą ilość wyrobów. Mają w zbycie wielorakiego rodzaju podświetlenie, pośród którego każdy nabywca jest w stanie odnaleźć coś, co pasuje do wystroju jego lokalu.
obiektyw
Bloger: http://www.sxc.hu
Zaczerpnięte z: http://www.sxc.hu

Obiektywy profesjonalne

Sektor fotograficzny aż pęka w szwach od podaży rozmaitych gatunków przyrządów i obiektywów. Najważniejszym składnikiem każdego urządzenia fotograficznego jest obiektyw. To przez niego powinno przejść światło przed zapisaniem filmu, zatem jakość optyki ma kluczowy wpływ na fachową postać zarejestrowanego zdjęcia.
Diody LED
Bloger: sxc.hu
Zaczerpnięte z: sxc.hu

Korzyści ze źródła światła ledowego

Nie od dziś wiadomo, że rodzaj oświetlenia, jego natężenie oraz barwa mają silny wpływ na nasze samopoczucie. Spędzając kilkanaście godzin każdego dnia w sztucznie doświetlonym pomieszczeniu powinniśmy zdecydować się na wybór najbardziej optymalnego rodzaju światła a tym samym zadbać o komfort pracy lub wypoczynku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.