Projekt
szkolenie testowania aplikacji mobilnych
Bloger: CASIO
Zaczerpnięte z: CASIO

Czemu powinniśmy brać udział w szkoleniach? Jakiego typu szkolenia są godne uwagi?

Nie ulega wątpliwości, że rozwój technologii jest w dzisiejszych czasach szybszy niż kiedykolwiek. To sprawia więc, że istnieje większą ilość możliwości, jakie jednak trzeba móc wykorzystywać.
apple iphone 5/5s case
Bloger: MorphoSkins.pl
Zaczerpnięte z: MorphoSkins.pl

Fantastyczny gadżet dla wielbicieli techniki i estetyki - etui na telefon

Żaden telefon komórkowy nie może być bezpieczny, nie mając właściwego case’u, który uchroni przed upadkami i defektami. Dla użytkowników – zwłaszcza nowych modeli – to rzecz przeganiająca sen z powiek.
zabezpieczenia

Archicom opinie uzyskuje naprawdę dobre

Jeżeli poszukujemy kogoś, kto urządzi oraz zbuduje dla nas dom, lub biuro, to pragniemy mieć świadomość, że będziemy wykorzystywać z pomocy tych najwspanialszych osób.
problem
Bloger: TRANSCEND
Zaczerpnięte z: TRANSCEND

W jaki sposób dobrać najlepszą i najciekawszą obudowę na telefon?

W obecnych dniach funkcjonujemy w stałym zabieganiu. Wszystek czas gdzieś biegniemy, często nie posiadamy nawet terminu, ażeby zjeść coś odpowiedniego. To niezwykle ryzykowne, jednak samo ryzyko mogłoby dotyczyć również bardziej codziennych rzeczy.


W jaki sposób dobrać najlepszą i najciekawszą obudowę na telefon?

Dla przykładu załóżmy, iż spieszysz się na pewne zebranie.
Internet and social media
Bloger: Fundación Karisma Colombia
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Co to jest sonda hydrostatyczna oraz które pomiary można by za jej pomocą robić?

Czy też wiesz, jakie urządzenie stosowane jest do pomiaru głębokości różnorodnych cieczy? Posiada to swoje zastosowanie przykładowo przy mierzeniu głębokości cieczy w studniach głębinowych czy w pojemnikach nieciśnieniowych.


Co to jest sonda hydrostatyczna oraz które pomiary można by za jej pomocą robić?

Warto dodać, iż istnieją wszelakie typy tego urządzenia zaprojektowane do wykonywania pomiarów cieczy czystych oraz cieczy brudnych.
tanie drukarki 3d
Bloger: CoCreatr
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Innowacyjne drukarki 3D dla wszystkich

Technologia idzie coraz bardziej do przodu, zdobycze, które jako młodzież oglądaliśmy w serialach fantastycznych, współcześnie są w użytku codziennym. Dotyczy to hologRAMów, płaskich telewizorów lub komputerów wielkości zegarka.
PRacownik
Bloger: NEO24.PL

Reklama w XXI stuleciu jest dźwignią przemysłu - najistotniejsze jest, aby nasza firma albo sklep były zauważalne w sieci

Posiadanie wITryny online w obecnych czasach to podstawa. Jeśli przedsiębiorstwo nie ma strony online jest postrzegane jako przestarzałe i prawdopodobnie ma niewielkie widoki na przebicie się do większej rzeszy Klientów.
inteligentny system zarządzający kuchnią

Co należałoby wiedzieć na temat inteligentnych instalacji elektrycznych?

Inteligentne instalacje elektryczne cieszą się dzisiaj coraz większym zainteresowaniem. Inteligentne domy i inteligentny pokój to zachwycająca alternatywa dla tych, którzy cenią sobie wygodę, szych oraz komfort. Inteligentne instalacje dają nam faktycznie wiele ciekawych możliwości, między innymi umożliwiają nawigacje oświetleniem, alarmami, grzaniem oraz nawet wentylacją.
figurka 3D
Bloger: Steve Jurvetson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ciekawe metody zastosowania najnowszych drukarek przestrzennych

Od jakiegoś czasu coraz częściej można usłyszeć o nowych przedmiotach wykonanych z wykorzystaniem drukarek 3D. Drukarki 3D są coraz powszechniej stosowanymi przyrządami, zarówno w obrębie świata, jak i na terenie kraju. Stały się na tyle rozpoznawalne i doceniane, że wiele osób zapragnęło mieć takie urządzenie w domu na własny użytek. Powoli staje się to wykonalne dzięki temu, że na chwilę obecną koszty tego rodzaju drukarek na terenie Polski zaczynają się od 2 tysięcy złotych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.