Pytanie
Harman Kardon ONYX
Bloger: Harman Kardon
Zaczerpnięte z: Harman Kardon

Jaki dron na start do nauki lewitowania?

Owo pytanie zadaje wielu początkujących „droniarzy”, którzy jeszcze niczym nie fruwali, pragnęliby zapewne śmigać wyścigowymi 250-tkami lub kręcić filmy w 4K DJI Phantom 3 Professional, lecz mimo wszystko od czegoś muszą zacząć, by nabrać jakiejś wprawy, zaliczyć pierwszego kreta.
Pralka i suszarka Miele
Bloger: Miele
Zaczerpnięte z: Miele

Manometry glicerynowe - a więc, sprzęt ostrzegający przed pojawianiem się drgań w pneumatyce

Jak już zostało wspomniane wewnątrz temacie, manometry typu glicerynowego pochodzą z działu Pneumatyki. Używa się je w takich momentach, kiedy może pojawić się ryzyko drgań, które z powodu braku tak nazywanego "wypełnienia" powoduje drganie wskazówki na wspomnianym sprzęciku.
dodatki
Bloger: Konsorcjum FEN

W jaki sposób nie chodzić do kina, lecz być na czasie z wszelkimi nowościami kinowymi?

W dzisiejszych czasach moglibyśmy w swoim domu zagospodarować swą salę kinową. Ze specjalistycznymi siedzeniami, oświetleniem, które automatycznie wygasi się po naciśnięciu przycisku odtwarzania, z elektronicznie regulowanymi roletami, jakie skutecznie ograniczą dostęp światła słonecznego do pomieszczenia.


W jaki sposób nie chodzić do kina, lecz być na czasie z wszelkimi nowościami kinowymi?

Zaczynając swoją historię z kinem domowym należałoby odpowiedzieć sobie na zapytanie, co chcemy otrzymać.
testowanie aplikacji android
Bloger: Sweex
Zaczerpnięte z: Sweex

Testowanie aplikacji mobilnych oraz aplikacji android - a więc, specjalista potrzebny od za chwilę

Kim bywa tester aplikacji mobilnych, czy też na androida i jakie ma on zadania? Jakiego typu istnieją rodzaje strategii testowania wspomnianych aplikacji? Czy każda osoba może być testerem aplikacji mobilnych, czy na androida? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego artykułu!


Testowanie aplikacji mobilnych oraz aplikacji android - a więc, specjalista potrzebny od za chwilę

Przeciwko pozorom testowanie aplikacji mobilnych, czy też testowanie aplikacji android, nie jest tak łatwiutką sprawą, jakby się mogło wydawać.
sprzęt - przekrój
Bloger: Arkadiusz Sikorski
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Drony - nowoczesne wynalazki, które zyskują duże grono miłośników

Swego czasu stanowiły tylko wytwór wyobraźni pisarzy powieści science fiction. W tej chwili są rzeczywistością, której możemy doświadczyć na własnej skórze.
Dyski PQI H560 i H550
Bloger: PR Solutions
Zaczerpnięte z: PR Solutions

Projektory rodzaje LED - jak poszukiwać najwspanialszych modeli?

Jeszcze niedawno projektory były najbardziej lubianym narzędziem używanym przede wszystkim do przedstawiania wszelkiego typu prezentacji naukowych, czy też szkolnych lub używano je w trakcie różnych szkoleń, w szczególności tych typowo biznesowych.
animacje promocyjne
Zaczerpnięte z: http://www.vanel.com

Skuteczność animacji reklamowych

Ukazanie oferowanych produktów, firm oraz pełnoobsługowych usług to w czasach obecnych istotnie ważna kwestia. Podobnie również dobrze zastanowić się nad reklamą na miarę obecnego wieku, która ze skutkiem skupi uwagę klientów, a jednocześnie zachęci ich do zakupów lub skorzystania z oferty.


Skuteczność animacji reklamowych

Reklamą jednak powinny zajmować się właściwie doświadczone grupy.
Mężczyzna grający na konsoli
Bloger: Sarah Joy
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Czy Twój mężczyzna bierze udział w obowiązkach domowych? Jeżeli nie to zdecydowanie powinien zacząć!

Nie da się ukryć, że przez setki lat zajmowanie się domem było obowiązkiem właściwie jedynie kobiet. Tradycja ta pochodzi jeszcze z czasów prehistorycznych, kiedy mężczyzna wychodził na cały dzień z domu na polowanie, a kobieta w tym czasie miała za zadanie opiekować się potomstwem i domem. Chociaż od tamtych czasów minęły już setki lat, stale w naszym społeczeństwie panuje stereotyp, że to dziewczyny powinny zajmować się obowiązkami domowymi, zaś obowiązkiem mężczyzn jest dbanie o utrzymanie tego domu - niegdyś oznaczało to przyniesienie upolowanego zwierzęcia na obiad, dzisiaj natomiast przynoszenie z pracy pieniędzy na utrzymanie rodziny. Czy jednak w współczesnych czasach tego typu podział ról nadal się sprawdza? Okazuje się, że nie do końca.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.