Reklama
ekran w technologii LED
Bloger: Kārlis Dambrāns
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ekrany LED - nowoczesna i bardzo sprawna reklama wielkoformatowa

Jaka forma reklamy jest współcześnie najskuteczniejsza? Bez wątpliwości odkrycie odpowiedzi na to pytanie nie jest wcale tak bezproblemowe, jak mogłoby się zdawać, bowiem aktualnie branża reklamowa jest istotnie ogromna, a form reklamy zdołamy obecnie wyróżnić naprawdę dużo. Niemniej jednak niemało firm i przedsiębiorców decyduje się współcześnie na skorzystanie z reklamy wielkoformatowej.
nowe pojęcia w internecie
Bloger: Epicantus
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Nowe pojęcia, które nie są nam obce, ale których nieznana jest nam definicja. Poniżej przykłady tego typu zagadnień

Obecnie mamy do czynienia z wieloma zagadnieniami, które pojawiły się niedawno, często są to obco brzmiące nazwy. Nie każdy ma świadomość o co w tym chodzi, dlatego często są z tym problemy. Postaramy się objaśnić trzy bardzo interesujące pojęcia, jakie stale obijają się o uszy.
telebim
Zaczerpnięte z: www.medas-media.com.pl

Wyznaczniki o jakich należałoby pamiętać przy tworzeniu reklamy outdoorowej.

Każdy, kto będzie zajmować się kampanią reklamową wie o tym, iż są kwestie o jakich trzeba pamiętać przy wymyślaniu reklamy zewnętrznej, ponieważ jest to specyficzna opcja reklamy. Otóż, w głównym stopniu trzeba zwracać uwagę na misję takiej kampanii. Na przykład, czy chodzi o reklamę jaka ma za zadanie promowanie określonych produktów lub usług, czy i będzie chodzić o wzbudzenie popularności jakiegoś eventu.
telebim reklamowy
Bloger: clry2
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie są zalety telebimów używanych bardzo chętnie w nowoczesnych formach reklamy wizualnej.

Miasta wypełnione są reklamami, zobaczyć je można praktycznie wszędzie. Tablice reklamowe, plakaty oraz bilboardy stały się tak powszechnie spotykane, że wiele osób już ich po prostu nie zauważa. Ostatnimi czasy pojawiła się zupełnie nowa możliwość na reklamowym rynku, dająca znacznie większe możliwości niż tradycyjne nośniki, a są to właśnie telebimy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.