Samsung
pieniądze
Bloger: Rikard Fröberg
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak obecnie rośnie rynek smarftonów i telefonów komórkowych, jakie trendy można na nim zauważyć.

Rynek smartfonów wyposażonych w ekrany dotykowe rośnie niesamowicie szybko. Przez rok na całym świecie są sprzedawane miliony tego typu urządzeń, a co parę miesięcy pojawiają się coraz to nowe odsłony najpopularniejszych serii.
Samsung Galaxy Nexus
Bloger: Samsung
Zaczerpnięte z: Samsung

Elektronika firmy Samsung

Samsung produkuje bardzo dobre urządzenia elektroniczne - to wiadomo dużej części klientów trochę chociaż orientujących się w nowinkach technologicznych. Większość z nich wie także, że propozycja tego producenta jest bardzo różnorodna. Z logo samsunga można kupić sprzęt AGD, cyfrowe aparaty, laptopy i telefony komórkowe. Oczywiście nie będą to jedyne elektroniczne propozycje samsunga, praktycznie nie ma obszaru, gdzie nie widać charakterystycznego loga tej firmy. Lecz w pewnych dziedzinach samsung w ciągu ostatnich lat stał się prawdziwym liderem.
Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Bloger: Samsung
Zaczerpnięte z: Samsung

Elektronika firmy Samsung

Dobry sprzęt elektroniczny oferowany jest przez wielu producentów, ale jednym z niekwestionowanych liderów jest firma Samsung. Ten koreański producent od długiego czasu trzyma najwyższy poziom wyrobów, oferując swoim klientom urządzenia najwyższe jakościowo. A Samsung w swojej ofercie posiada naprawdę dużą różnorodność elektroniki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.