Serwer
kontrola
Bloger: Peter Pham
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jest XXI wiek i technika biegnie do przodu - codziennie możemy usłyszeć o nowych wynalazkach w dziedzinie informatyki

Dzisiejszy człowiek jest miłośnikiem coraz większej liczby gadżetów. Żyjemy z technologią i dość szybko dowiadujemy się, że nie możemy bez niej funkcjonować.
Reaktor jądrowy
Bloger: Renault

Nowoczesny system parkingowy znacznie skraca czas wymagany na odnalezienie miejsca postojowego

Dzisiejsze systemy parkingowe umożliwiają obsługiwanie naprawdę dużych powierzchni i sterują przepływem ruchu w taki sposób, iż nigdy nie powstają korki.
Class 10 o nową pojemność 32 GB
Bloger: Sarota PR
Zaczerpnięte z: Sarota PR

Troska o ochronę poufnych danych jest wyjątkowo istotną sprawą w naszych czasach

Skuteczne przetrzymywanie wartościowych informacji, to aktualnie jedna z najistotniejszych spraw związanych z siecią. Wszyscy posiadamy jakieś dane, materiały czy fotografie, które chcemy bezpiecznie trzymać w chmurze.
technologia
Bloger: Iwan Gabovitch
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rozwój nowych technologii. A co to dla naszego gatunku oznacza?

Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy świadkami rewolucji. Na całe szczęście nie mówimy o rewolucjach, które znamy z historii, a jak wiemy, przeważnie były to krwawe momenty historii. Mówimy za to o rewolucji w dziedzinie technologii. Dzieje się bardzo dużo, co chwila różne firmy oferują coraz bardziej zaawansowane usługi. Prześcigają się już nie jedynie w planach i zapowiedziach, lecz również w udanych realizacjach. Jeśli tak to będzie szło dalej możemy się spodziewać, że już za dwadzieścia lat będziemy świadkami czegoś przełomowego w całej swojej mocy – stworzenia sztucznej inteligencji... Aktualnie jednak proponowałbym wrócić jednak do teraźniejszości (do sztucznej inteligencji wrócimy pod koniec artykułu), bo również jest niezwykle interesująca.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.