Smartfony
ebook
Bloger: Maria Elena
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jak zadbać o bezpieczeństwo telefonu, czyli futerał dla każdego

Wiele osób posiada współcześnie zaawansowane technologicznie telefony. W pewnym zakresie zastępują one laptopa, przechowywane są na nich różnorodne dane, o wielkiej wartości dla nas.


Jak zadbać o bezpieczeństwo telefonu, czyli futerał dla każdego

Powyższe powody, a zapewne mnóstwo osób umiałoby dodawać do nich kolejne, sprawiają, że kwestie związane z bezpieczeństwem są dla każdego z nas praktycznie priorytetowe.
telefon
Bloger: Maurizio Pesce
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jaki wybrać smartfon? Wskazówki które pomogą w dokonaniu kupna

Poznaj cechy, które pomogą wybrać telefon komórkowy najbliższy twym potrzebom. Dowiesz się które warianty ekranów jak też rozdzielczości są używane oraz kiedy warto nabyć smartfon z ekranem FullHD. Podpowiemy, jaki telefon komórkowy będzie idealny do gier, jaki do podróżowania, a jaki do częstego robienia notatek.
pomiar
Bloger: 4Press.pl
Zaczerpnięte z: 4Press.pl

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez telefonu - wszyscy chcemy być w kontakcie z przyjaciółmi i ze światem

Nawet seniorzy nie pragną obecnie być poza prądem i mają telefony komórkowe. Jakaś ich część jest takimi miłośnikami nowości technicznych, że bezproblemowo obsługują smartfony oraz śmigają po necie.
wyświetlacz smartphona
Bloger: Microsiervos
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zakupujemy smartfon. Co jest ważne?

Wiele osób chce mieć nowoczesny, świetnej klasy telefon komórkowy. Szczególnie najmłodsi to ogromni zwolennicy wszelkich unowocześnień oraz nowinek technologicznych. Aktualnie na rynku jest tak wiele telefonów oraz podzespołów komórkowych, że na bank niejeden odnajdzie znakomity dla siebie telefon.
Samsung GALAXY S4 zoom w wersji LTE
Bloger: Samsung
Zaczerpnięte z: Samsung

Elektronika firmy Samsung

Dobry sprzęt elektroniczny oferowany jest przez niejednego producenta, ale niekwestionowanym liderem jest firma Samsung. Ten producent z Korei od wielu lat utrzymuje najwyższy poziom produktów, oferując swoim klientom urządzenia najwyższe jakościowo. A Samsung ma w swojej ofercie rzeczywiście szeroki wybór produktów.
Samsung Galaxy Nexus
Bloger: Samsung
Zaczerpnięte z: Samsung

Elektronika firmy Samsung

Samsung produkuje bardzo dobre urządzenia elektroniczne - wiadomo o tym dużej części klientów trochę chociaż orientujących się w nowinkach technologicznych. Duża część z nich wie także, że oferta tego producenta jest bardzo różnorodna. Z logiem samsunga można kupić sprzęt AGD, cyfrowe aparaty, laptopy i komórki. Rzecz jasna nie są to wszystkie propozycje elektroniczne samsunga, praktycznie nie ma produktów, na których nie widać charakterystycznego loga tej firmy. Ale w pewnych dziedzinach samsung w ostatnim czasie wyrósł na prawdziwego lidera.
telefon
Bloger: Maurizio Pesce
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakie funkcje posiadają nowoczesne smartfony, czyli o czym użytkownicy starego typu komórek mogą jedynie pomarzyć

Każdy, kto zamierza obecnie nabyć telefon ma z grubsza sprecyzowane wymagania. Dwudziestolatkowie chcieliby pochwalić się eleganckim Huawei Honor 7, a sześćdziesięciolatkowie nie powinni mieć żadnych kłopotów z obsługą modelu dla seniora.
smartfony
Bloger: Blake Patterson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Wybierz odpowiedni smartfon dla siebie, żeby komfortowo skorzystać z jego możliwości

W sprzedaży obecnie znajduje się mnóstwo ciekawych modeli telefonów komórkowych oraz smartfonów. Te drugie szczycą się teraz dużą renomą, bo oferują liczne interesujące funkcje, szansę wygodnego łączenia się z siecią, a na dodatek charakteryzują się naprawdę eleganckim i nowoczesnym designem. Tak szeroka oferta związana ze sprzedażą aparatów powoduje, że konsumentom niełatwo jest wytypować jeden określony model.
serwery
Bloger: Bob Mical
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Innowacyjna informatyzacja i towarzysząca jej infrastruktura

Cyfryzacja w obecnym świecie stanowi element codzienności. Jeszcze dekadę temu nowością było to, że da się konwersować z kimś innym za pośrednictwem bezprzewodowego aparatu telefonicznego, krocząc swobodnie ulicą, trzymając przy uchu sporej wielkości urządzenie. Teraz wywołuje to lekki uśmieszek zażenowania i wspominanie starych czasów.
Smartfon przy rowerze

Jakie możliwości daje MyPhone Fun

Wiele osób zainteresowanych nabyciem innowacyjnego telefonu chce, aby był on wielofunkcyjny i pomocny, miał wytrzymałą baterię, a zarazem ciekawy i sympatyczny dla oka design. W obecnych czasach dobry telefon nie musi służyć tylko do dzwonienia i pisania wiadomości - może posłużyć jako GPS, dyktafon, a także jako niewielki tablet.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.