Sport
kamera
Bloger: BenQ
Zaczerpnięte z: BenQ

Wyczynowe kamery instalowane na kask

Jesteś wielbicielem mocnych doświadczeń? Kochasz, gdy żyły pompują hektolitry adrenaliny? Przeczytaj ten artykuł, a poznasz mnóstwo ciekawych rzeczy, które spowodują, że następne wyzwania przyniosą ci jeszcze więcej szczęścia!
kaski
Bloger: Miroslav Zachoval
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kamery na kask mają możliwość sporo zarejestrować

W jaki sposób mamy szansę rejestrować to co się dzieje?
Kiedy chcemy rejestrować to co ma miejsce wokół nas, lub chcemy stworzyć film z jakiejś imprezy, to trzeba się namyślić co pragniemy do tego wykorzystać. Tradycyjna kamera nagra jedynie to, co znajduje się na wysokości naszych oczu i w naszym pobliżu, lecz gdy użyjemy do takiego nagrywania dron, to będziemy mieli szansę nagrać wszystko z lotu ptaka.
windsurfing
Bloger: sunriseOdyssey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gopro hero 4 session pozwoli nam zrobić niesamowite zdjęcia

Gimbal do gopro możemy zamawiać u producenta. Od czasu do czasu dzieje się tak, że pragniemy przyczepić gdzieś naszą kamerkę, lecz równocześnie pragniemy, aby ukazywała ona widok z różnorakich ujęć, by nie nagrywała tylko tego samego miejsca, ale się okręcała.
dron
Bloger: Walter
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przedmioty, które stuprocentowo będą przydatne sportowcom uprawiającym sporty wyczynowe.

Coraz większa liczba pojawia się miłośników dyscyplin sportowych zaliczających się do wyczynowych, co raczej związane jest z faktem tego, iż wielu osobom w obecnych realiach zależy głównie na tym, żeby w czymś się wykazać albo również ciągle odczuwać wysoki poziom adrenaliny. Z tego powodu, dziedziny, jakie jakiś czas do tyłu nie były przedstawione szerszemu gronu odbiorców teraz cieszą się wyjątkowo dużym uznaniem. Co pozostaje na dodatek ważne, będą to takie dziedziny, które rzeczywiście wielu osobom dają możliwość się realizować na paru płaszczyznach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.