Sport
kaski
Bloger: Miroslav Zachoval
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Kamery na kask mają możliwość sporo zarejestrować

Mamy wiele ewentualności rejestrowania tego co ma miejsce
Gdy pragniemy rejestrować to co posiada miejsce wokół nas, lub chcemy stworzyć filmik z jakiejś zabawy, to należy się namyślić co chcemy do tego zastosować. Zwykła kamera nagra jedynie to, co znajduje się na wysokości naszych oczu i w naszym pobliżu, ale gdy użyjemy do takiego nagrywania dron, to będziemy mieli szansę nagrywać wszystko z lotu ptaka.
kamera
Bloger: BenQ
Zaczerpnięte z: BenQ

Wyczynowe kamery instalowane na kask

Jesteś fanem mocnych wrażeń? Lubisz, gdy żyły pompują hektolitry adrenaliny? Sprawdź ten tekst, a poznasz sporo ciekawych rzeczy, które uczynią, że przyszłe wyzwania dadzą ci jeszcze więcej szczęścia!
windsurfing
Bloger: sunriseOdyssey
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Gopro hero 4 session pozwoli nam zrobić niesamowite zdjęcia

Gimbal do gopro możemy kupić u producenta. Czasem okazuje się być tak, że pragniemy przymocować gdzieś naszą kamerę, ale równocześnie pragniemy, aby pokazywała ona obraz z przeróżnych miejsc, żeby nie nagrywała wyłącznie tego samego miejsca, lecz się okręcała.
dron
Bloger: Walter
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Przedmioty, które stuprocentowo będą przydatne sportowcom uprawiającym sporty wyczynowe.

Coraz większa liczba pojawia się miłośników dyscyplin sportowych zaliczających się do wyczynowych, co raczej związane jest z faktem tego, iż wielu osobom w obecnych realiach zależy głównie na tym, żeby w czymś się wykazać albo również ciągle odczuwać wysoki poziom adrenaliny. Z tego powodu, dziedziny, jakie jakiś czas do tyłu nie były przedstawione szerszemu gronu odbiorców teraz cieszą się wyjątkowo dużym uznaniem. Co pozostaje na dodatek ważne, będą to takie dziedziny, które rzeczywiście wielu osobom dają możliwość się realizować na paru płaszczyznach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.