Technologia
kamera
Bloger: Sinchen.Lin
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju możliwości będzie obecnie dawać wirtualna rzeczywistość, zalety kamer które mogą nagrywać w technologii 360.

Wirtualna rzeczywistość po raz pierwszy się pojawiła w latach dziewięćdziesiątych. Wtedy już bowiem w sprzedaży ukazały się pierwsze okulary, które przenieść miały graczy o wirtualnego świata. Dzięki nim było możliwe obserwowanie każdego wydarzenia w taki sposób, gdyby mogło się oglądać naprawdę.
kamera
Bloger: BenQ
Zaczerpnięte z: BenQ

Wyczynowe kamery instalowane na kask

Jesteś wielbicielem mocnych doświadczeń? Kochasz, gdy żyły pompują hektolitry adrenaliny? Przeczytaj ten artykuł, a poznasz mnóstwo ciekawych rzeczy, które spowodują, że następne wyzwania przyniosą ci jeszcze więcej szczęścia!
praca na laptopie
Bloger: Blogging Dagger
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Zreformuj stosunek do laptopa i raduj się marką

Technika gna naprzód, a my nakręceni nowościami technicznymi śpieszymy się wraz z nią i przy trudności z smartfonem posiadamy nareszcie wymówkę aby zakupić nowy i jak nam się zdaje dogodniejszy komputer.

Czy drukarki wielowymiarowe odmienią przestrzeń nauki, technologii, a może nawet inne obszary działalności ludzkiej?

W ostatnich dniach w internecie niezwykle głośno jest o drukarkach stosujących trójwymiarową technologię. Na praktycznie każdej platformie i w każdym portalu publicystycznym z łatwością doszukamy się nowe, zaskakujące filmy, na których takie urządzenia tworzą przestrzenne obiekty, zaczynając od tych których używamy każdego dnia, po wytworzenie tak wspaniałych projektów, jak na przykład w pełni sprawna proteza dłoni.
wnętrze konsoli playstation
Bloger: nsr1986
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Sprzęt elektroniczny zmienia się w błyskawicznym tempie

Należy śledzić obecne trendy elektroniczne

Sprzęt elektroniczny zmienia się w błyskawicznym tempie

Technologia zmienia się w nieprawdopodobnym tempie, a to wszystko przez to, że wiedza powiązana z elektroniką i informatyką rozbudowuje się naprawdę prędko. Przez to mamy szansę już posiadać lodówki, w których założony jest niewielki telewizor, abyśmy mieli szansę oglądać nasz ukochany film bez potrzeby biegania między pokojem a kuchnią. Mamy szansę również zakupić specjalne kamerki, które ustawione w pokoju maleństwa będą przesyłały nam aktualny obraz co się w nim dzieje, kiedy akurat samodzielnie nie będziemy mieli szansy w nim siedzieć, a ponieważ znacznie częściej włączają się one na ruch, to będziemy posiadali gwarancję, że nie będą działały bez potrzeby. Sprzęt elektroniczny zmienia się w niesamowicie szybkim tempie, a to powoduje, że należy posiadać sprawdzone strony oraz magazyny, na których będziemy mieli szansę zapoznać się z aktualnymi możliwościami w tej kategorii.
technologia
Bloger: Iwan Gabovitch
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Rozwój nowych technologii. A co to dla naszego gatunku oznacza?

Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy świadkami rewolucji. Na całe szczęście nie mówimy o rewolucjach, które znamy z historii, a jak wiemy, przeważnie były to krwawe momenty historii. Mówimy za to o rewolucji w dziedzinie technologii. Dzieje się bardzo dużo, co chwila różne firmy oferują coraz bardziej zaawansowane usługi. Prześcigają się już nie jedynie w planach i zapowiedziach, lecz również w udanych realizacjach. Jeśli tak to będzie szło dalej możemy się spodziewać, że już za dwadzieścia lat będziemy świadkami czegoś przełomowego w całej swojej mocy – stworzenia sztucznej inteligencji... Aktualnie jednak proponowałbym wrócić jednak do teraźniejszości (do sztucznej inteligencji wrócimy pod koniec artykułu), bo również jest niezwykle interesująca.
figurka 3D
Bloger: Steve Jurvetson
Zaczerpnięte z: http://www.flickr.com

Ciekawe metody zastosowania najnowszych drukarek przestrzennych

Od jakiegoś czasu coraz częściej można usłyszeć o nowych przedmiotach wykonanych z wykorzystaniem drukarek 3D. Drukarki 3D są coraz powszechniej stosowanymi przyrządami, zarówno w obrębie świata, jak i na terenie kraju. Stały się na tyle rozpoznawalne i doceniane, że wiele osób zapragnęło mieć takie urządzenie w domu na własny użytek. Powoli staje się to wykonalne dzięki temu, że na chwilę obecną koszty tego rodzaju drukarek na terenie Polski zaczynają się od 2 tysięcy złotych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.